در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
پورتال جامع فروشندگان مواد شیمیایی،آزمایشگاهی و پزشکی ،بزرگترین بازار نیازمندی های اینترنتی برای درج آگهی رایگان فروشگاه ها و فروشنده های مواد شیمیایی،آزمایشگاهی،تجهیزات آزمایشگاهی،تجهیزات پزشکی و داندانپزشکی

5 نکته مهم برای افزایش بازدهی آگهی اینترنتی و رونق کسب و کار شما

شنبه ۱۹ تیر ۹۵ مقالات
  • تصویر شماره 5 نکته مهم برای افزایش بازدهی آگهی اینترنتی و رونق کسب و کار شما

سایت شیمی سرا با چندین سال تجربه در عرصه تبلیغاتی منحصر به فروش مواد شیمیایی ، مواد ازمایشگاهی ، تجهیزات پزشکی و ازمایشگاهی فعالیت مستمر داشته و شما فروشندگان را برای پا گذاشتن به دنیای ویژه تبلیغاتی خود دعوت مینماید.

بازدید کنندگان گرامی

با سلام و وقت به خیر

5 نکته مهم برای افزایش بازدهی آگهی اینترنتی و رونق کسب و کار شما در این صفحه ارائه شده است. برای ثبت آگهی موثر و مفید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- عنوان (TITLE) آگهی را مناسب متن آن انتخاب کنید. عنوانهای کلی مانند (فروش | فروش فوری | خرید | خریدار و ...) مناسب نیستند. همانطور که مشاهده میکنید، عناوین بالا بسیار کلی بوده و آگهی میتواند شامل همه چیز باشد، بنابراین خواننده وقت خود را صرف کلیک کردن روی عنوانی که نمی داند متن آن چیست، نخواهد کرد. عنوان (TITLE) آگهی، برای ایندکس کردن آگهی شما در موتورهای جستجو بسیار مهم است. سعی کنید مهم ترین و با معناترین کلمات را نسبت به موضوع آگهی خود، برای عنوان آگهی انتخاب کنید.

2-متن آگهی را کامل بنویسید. آگهی های با متن بسیار کوتاه از نظر گوگل اسپم به حساب آمده و ایندکس نمی شوند. در بهترین حالت، اگر این آگهی ها ایندکس هم بشوند، در نتایج جستجوی گوگل در نتایج اولیه نشان داده نمی شوند. ضمنا هر چه متن آگهی خودتان را کاملتر بنویسید، کلماتی که مرتبط با کسب و کار و یا کالا و خدمات شماست بیشتر در متن آگهی تکرار شده و این خود باعث می شود کاربران مختلف که با عبارتهای مختلفی در موتورهای جستجوی در جستجوی کالا و خدمات شما هستند به سمت آگهی شما هدایت شوند.

3- آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند. پس اگر می خواهید آگهی های شما موثر، پربازده و مفید باشد، آگهی های جدید خودتان را از نو بنویسید. یا چند آگهی قبلی را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید.

4-برای آگهی و تبلیغ خودتان عکس یا تصویر انتخاب کنید. یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را میرساند. تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید. برای تبلیغات فروشگاه یا آگهی محصولات و ... شخصا از آنها عکس دیجیتال تهیه کنید. ارسال عکسهایی که منحصرا برای یک آگهی تهیه شده است، تاثیر بسیار بیشتری از عکسهای آماده دارد. در سایت شیمی سرا برای هر آگهی (حتی آگهی های رایگان) می توانید 10 عکس انتخاب کنید. این امکان در کمتر سایت آگهی ای دیده شده است.

5- برای آگهی خودتان کلمات کلیدی مناسبی انتخاب کنید. کلمات کلیدی به ایندکس شدن بهتر آگهی شما توسط موتورهای جستجو کمک می کند. کلمات کلیدی عبارتهایی هستند که مرتبط با آگهی شما بوده و متقاضیان آگهی شما ممکن است برای پیدا کردن تبلیغ شما در گوگل از این کلمات یا عبارات استفاده کنند. در سایت شیمی سرا برای هر آگهی می توانید تا 50 کلمه کلیدی  مناسب انتخاب کنید.

 

برای درج آگهی جدید و یا به روز رسانی آگهی های قبلی خودتان در سایت شیمی سرا بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

www.Shimisara.com

با تشکر و احترام

مدیریت سایت شیمی سرا


شیمی سرا ، Shimisara
  ثبت آگهی رایگان