گروه صنعتی Bleach chem-شیمی سرا

Admin [at] ShimiSara.com 09125875944

پورتال جامع فروشندگان مواد شیمیایی،آزمایشگاهی و پزشکی ،بزرگترین بازار نیازمندی های اینترنتی برای درج آگهی رایگان فروشگاه ها و فروشنده های مواد شیمیایی،آزمایشگاهی،تجهیزات آزمایشگاهی،تجهیزات پزشکی و داندانپزشکی

شیمی سرا

شیمی سرا|آگهی فروشندگان مواد شیمیایی ، آزمایشگاهی و تجهیزات پزشکی

گروه صنعتی Bleach chem

گروه صنعتی Bleach chem

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • فروشندگان مواد شیمیایی مواد شیمیایی صنایع غذایی
  • 36 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۸/۲۲

گروه بلیچ کم در سال 1987 در کشور هند تأسیس شد ، یک شرکت تجارت جهانی یکپارچه است که در بخشهای متنوع صنعتی با گردش مالی سالانه 223 میلیون دلار فعالیت می کند.

با تجربه غنی بیش از 30 سال ، عمده فعالیت شرکت در تجارت و توزیع مواد شیمیایی است که توسط کارآفرینان پویا اداره می شود.

امروز ، گروه بلیچ کم دارای چندین پروژه توسعه برجسته است و حضور چشمگیری در تعدادی از مناطق اصلی صنعتی و تعدادی از بازارهای نوظهور دارد . گروه در خدمت تعداد زیادی از صنایع در سراسر جهان با ارائه مواد شیمیایی با کیفیت بالا ، محصولات دارویی و بهترین خدمات مورد نظر مشتریان خود است .

گروه بلیچ کم، در بخش های متنوع فعالیت می کند. عمده آنها شامل صادرات محصولات اساسی شیمیایی مواد غذایی و نوشیدنی ها، صنعتی، رنگ ، جوهر و مواد شیمیایی پوششی ، مواد شیمیایی مورد نیاز تولید صابون و مواد شوینده ، مواد شیمیایی تولید فوم و مواد شیمیایی پلاستیک ، داروسازی و موارد دیگر است.

از آنجاییکه این شرکت کیفیت محصولات را اولویت اول خود میداند و به منظور اطمینان مشتریان از مواد شیمیایی واقعی و سلامتی این مواد ، تمامی مواد شیمیایی و محصولات دیگر را از برند های بزرگ و به نام این صنعت تهیه می کند.

 

بیش از سه دهه تجربه طولانی ، کیفیت عالی مواد شیمیایی ، قیمت های مناسب و تحویل به موقع، برخی از مواردی هستند که اعتماد کاملی از مشتریان محترم را نسبت به شرکت ما به دست آورده اند.

نشاسته ی ذرت

بنزوات سدیم

گلوکز مایع

مونو هیدرات دکستروز / بی آب

سوربیتول

بی کربنات سدیم (گرید غذایی)

مونوهیدرات اسید سیتریک / بدون آّب

بنزوات سدیم

پروپیونات کلسیم

بنزیل استات/ بنزوات/ پروپیونات/ سیلیکات

 

روغن منتا

برای اطلاعات بیشتر و سفارش با ما در تماس باشید.

09130339835

03136831255

ایمانی

 

تنها نماینده رسمی شرکت Bleach chem هند