فروش ویژه محصولات نفیون ( محلول و غشاء) نفیون Dupont-شیمی سرا

Admin [at] ShimiSara.com 09125875944

پورتال جامع فروشندگان مواد شیمیایی،آزمایشگاهی و پزشکی ،بزرگترین بازار نیازمندی های اینترنتی برای درج آگهی رایگان فروشگاه ها و فروشنده های مواد شیمیایی،آزمایشگاهی،تجهیزات آزمایشگاهی،تجهیزات پزشکی و داندانپزشکی

شیمی سرا

شیمی سرا|آگهی فروشندگان مواد شیمیایی ، آزمایشگاهی و تجهیزات پزشکی

فروش ویژه محصولات نفیون ( محلول و غشاء) نفیون Dupont

فروش ویژه محصولات نفیون ( محلول و غشاء) نفیون Dupont

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • قیمت : 500,000 تومان
  • وارد کنندگان مواد شیمیایی شرکتهای وارد کننده مواد شیمیایی ازمایشگاهی
  • 128 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
  • میدان سلماس، خیابان فتحی شقاقی، پلاک 115

شرکت وریان شیمی با در دست داشتن نمایندگی های معتبر و مطرح در زمینه های تولید، واردات و فروش مواد شیمیایی از قبیل انواع حلال ها، مواد صنعتی و آزمایشگاهی، کاتالیست های شیمیایی و پتروشیمی، انواع عایق ها، مواد اولیه پلاستیک و پلیمر،  انواع افزودنی ها، مواد زیستی، کشاورزی و ... آمادگی ارائه خدمات به مراکز علمی و تحقیقاتی، کارخانجات، شرکت های ساختمانی و تولیدی، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ... را دارا می باشد.

دوپونت شرکت صنایع شیمیایی آمریکایی است که در سال 1802 میلادی تاسیس گردید. در سال 2009 سومین شرکت شیمیایی جهان، بر اساس ارزش بازار و نهمین شرکت شیمیایی، از نظر میزان درآمد بوده است.

غشاهای نفیون  به صورت محلول در اسید هستند.<span style="font-size:14.0pt;font-family:" b="" zar";mso-ascii-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-font-family:"times="" roman";mso-hansi-font-family:"times="" color:#212529;mso-bidi-language:fa"=""> غشای نفیون برای جداسازی قسمت آند و کاتد در پیل سوختی PEM و الکترولایزرهای آب بکار می‌رود. ضخامت غشای نفیون برای کاربرد در اکثر پیل های سوختی هیدوژن-هوا/اکسیژن مناسب می‌باشد.

شرکت وریان شیمی غشاء نفیون Nafion 115 ، Nafion 117 و Nafion 212 شرکت دوپونت را با قیمت استثنایی و شرایط ویژه عرضه می کند.

محلول نفیون شرکت Dupont امریکا متشکل از پلیمرهای PFSA و  PTFEدیسپرس شده در الکل در فرم اسیدی می‌باشد که از بهترین محلول های موجود می باشد. استفاده عمومی این محلول نفیون در ساخت فیلم‌ها و فرمولاسیون پوشش دهی برای غشاهای پیل سوختی، پوشش دهی کاتالیست روی الکترود، سنسورها و موارد دیگر می‌باشد.

شرکت وریان شیمی محلول نفیون شرکت دوپونت با غلظت 5% را با قیمت استثنایی و شرایط ویژه در بسته های 25 ، 50 و 500 میلی لیتر عرضه می کند.

مدیر فروش: محسن احمدی                            تلفن همراه: 09129618301

شماره تماس : 02188354593                         فکس : 02188354593

سایت : www.varianchem.com  ایمیل : info@varianchem.com 

آدرس : تهران،یوسف آباد،میدان سلماس،خیابان فتحی شقاقی