فروش محلول نفیون-شیمی سرا

Admin [at] ShimiSara.com 09125875944

پورتال جامع فروشندگان مواد شیمیایی،آزمایشگاهی و پزشکی ،بزرگترین بازار نیازمندی های اینترنتی برای درج آگهی رایگان فروشگاه ها و فروشنده های مواد شیمیایی،آزمایشگاهی،تجهیزات آزمایشگاهی،تجهیزات پزشکی و داندانپزشکی

شیمی سرا

شیمی سرا|آگهی فروشندگان مواد شیمیایی ، آزمایشگاهی و تجهیزات پزشکی

فروش محلول نفیون

فروش محلول نفیون

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • قیمت : 500,000 تومان
  • فروشندگان مواد شیمیایی حلال های شیمیایی
  • 196 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
  • شرکت وریان شیمی با در دست داشتن نمایندگی های معتبر و مطرح در زمینه های تولید، واردات و فروش مواد شیمیایی از قبیل انواع حلال ها، مواد صنعتی و آزمایشگاهی، کاتالیست های شیمیایی و پتروشیمی، انواع عایق ها، مواد اولیه پلاستیک و پلیمر، انواع افزودنی ها، مواد زیستی، کشاورزی و ... آمادگی ارائه خدمات به مراکز علمی و تحقیقاتی، کارخانجات، شرکت های ساختمانی و تولیدی، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ... را دارا می باشد. شرکت دوپونت یکی از شرکت های صنایع شیمیایی آمریکا می باشد .که در سال 1802 میلادی تاسیس گردیده و در سال 2009 سومین شرکت شیمیایی جهان، بر اساس ارزش بازار نهمین شرکت شیمیایی ؛ از نظر میزان درآمد بوده است. محلول نفیون شرکت Dupont امریکا متشکل از پلیمرهای PFSA و PTFE دیسپرس شده در الکل در فرم اسیدی می‌باشد که از بهترین محلول های موجود می باشد. استفاده عمومی این محلول نفیون در ساخت فیلم‌ها و فرمولاسیون پوشش دهی برای غشاهای پیل سوختی، پوشش دهی کاتالیست روی الکترود، سنسورها و موارد دیگر می‌باشد. شرکت وریان شیمی محلول نفیون شرکت دوپونت با غلظت 5% را با قیمت استثنایی و شرایط ویژه در بسته های 25 ، 50 و 500 میلی لیتر عرضه می کند.

شرکت وریان شیمی با در دست داشتن نمایندگی های معتبر و مطرح در زمینه های تولید، واردات و فروش مواد شیمیایی از قبیل انواع حلال ها، مواد صنعتی و آزمایشگاهی، کاتالیست های شیمیایی و پتروشیمی، انواع عایق ها، مواد اولیه پلاستیک و پلیمر، انواع افزودنی ها، مواد زیستی، کشاورزی و ... آمادگی ارائه خدمات به مراکز علمی و تحقیقاتی، کارخانجات، شرکت های ساختمانی و تولیدی، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ... را دارا می باشد. شرکت دوپونت یکی از شرکت های صنایع شیمیایی آمریکا می باشد .که در سال 1802 میلادی تاسیس گردیده و در سال 2009 سومین شرکت شیمیایی جهان، بر اساس ارزش بازار نهمین شرکت شیمیایی ؛ از نظر میزان درآمد بوده است. محلول نفیون شرکت Dupont امریکا متشکل از پلیمرهای PFSA و PTFE دیسپرس شده در الکل در فرم اسیدی می‌باشد که از بهترین محلول های موجود می باشد. استفاده عمومی این محلول نفیون در ساخت فیلم‌ها و فرمولاسیون پوشش دهی برای غشاهای پیل سوختی، پوشش دهی کاتالیست روی الکترود، سنسورها و موارد دیگر می‌باشد. شرکت وریان شیمی محلول نفیون شرکت دوپونت با غلظت 5% را با قیمت استثنایی و شرایط ویژه در بسته های 25 ، 50 و 500 میلی لیتر عرضه می کند.