در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
پورتال جامع فروشندگان مواد شیمیایی،آزمایشگاهی و پزشکی ،بزرگترین بازار نیازمندی های اینترنتی برای درج آگهی رایگان فروشگاه ها و فروشنده های مواد شیمیایی،آزمایشگاهی،تجهیزات آزمایشگاهی،تجهیزات پزشکی و داندانپزشکی

شیمی سرا

فروش محلول نفیون

فروش محلول نفیون

آگهی رایگان
  • فروشندگان مواد شیمیایی حلال های شیمیایی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۰/۱۰/۱۴
  •    تهران تهران
  • 788 بازدید
  • قیمت : 500,000 تومان
  • شرکت وریان شیمی با در دست داشتن نمایندگی های معتبر و مطرح در زمینه های تولید، واردات و فروش مواد شیمیایی از قبیل انواع حلال ها، مواد صنعتی و آزمایشگاهی، کاتالیست های شیمیایی و پتروشیمی، انواع عایق ها، مواد اولیه پلاستیک و پلیمر، انواع افزودنی ها، مواد زیستی، کشاورزی و ... آمادگی ارائه خدمات به مراکز علمی و تحقیقاتی، کارخانجات، شرکت های ساختمانی و تولیدی، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ... را دارا می باشد. شرکت دوپونت یکی از شرکت های صنایع شیمیایی آمریکا می باشد .که در سال 1802 میلادی تاسیس گردیده و در سال 2009 سومین شرکت شیمیایی جهان، بر اساس ارزش بازار نهمین شرکت شیمیایی ؛ از نظر میزان درآمد بوده است. محلول نفیون شرکت Dupont امریکا متشکل از پلیمرهای PFSA و PTFE دیسپرس شده در الکل در فرم اسیدی می‌باشد که از بهترین محلول های موجود می باشد. استفاده عمومی این محلول نفیون در ساخت فیلم‌ها و فرمولاسیون پوشش دهی برای غشاهای پیل سوختی، پوشش دهی کاتالیست روی الکترود، سنسورها و موارد دیگر می‌باشد. شرکت وریان شیمی محلول نفیون شرکت دوپونت با غلظت 5% را با قیمت استثنایی و شرایط ویژه در بسته های 25 ، 50 و 500 میلی لیتر عرضه می کند.

شرکت وریان شیمی با در دست داشتن نمایندگی های معتبر و مطرح در زمینه های تولید، واردات و فروش مواد شیمیایی از قبیل انواع حلال ها، مواد صنعتی و آزمایشگاهی، کاتالیست های شیمیایی و پتروشیمی، انواع عایق ها، مواد اولیه پلاستیک و پلیمر، انواع افزودنی ها، مواد زیستی، کشاورزی و ... آمادگی ارائه خدمات به مراکز علمی و تحقیقاتی، کارخانجات، شرکت های ساختمانی و تولیدی، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ... را دارا می باشد. شرکت دوپونت یکی از شرکت های صنایع شیمیایی آمریکا می باشد .که در سال 1802 میلادی تاسیس گردیده و در سال 2009 سومین شرکت شیمیایی جهان، بر اساس ارزش بازار نهمین شرکت شیمیایی ؛ از نظر میزان درآمد بوده است. محلول نفیون شرکت Dupont امریکا متشکل از پلیمرهای PFSA و PTFE دیسپرس شده در الکل در فرم اسیدی می‌باشد که از بهترین محلول های موجود می باشد. استفاده عمومی این محلول نفیون در ساخت فیلم‌ها و فرمولاسیون پوشش دهی برای غشاهای پیل سوختی، پوشش دهی کاتالیست روی الکترود، سنسورها و موارد دیگر می‌باشد. شرکت وریان شیمی محلول نفیون شرکت دوپونت با غلظت 5% را با قیمت استثنایی و شرایط ویژه در بسته های 25 ، 50 و 500 میلی لیتر عرضه می کند.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان